10 Najlepsze elektryczne szczoteczki do zębów 2021 - Szczoteczki polecane przez dentystów

image

Szczotkowanie zębów jest niezwykle ważnym elementem utrzymania zdrowia i higieny jamy ustnej. Elektryczne szczoteczki do zębów mogą pomóc Ci oczyścić zęby dokładniej niż zwykła szczoteczka. Szczoteczka elektryczna sama porusza się w kółko i delikatnie szoruje zęby, zapobiegając uszkodzeniu szkliwa, jednocześnie skutecznie czyszcząc resztki jedzenia i pozostałości z zębów.

Jeśli nie czujesz, że Twoja tradycyjna szczoteczka dokładnie czyści Twoje zęby, czytaj dalej poniższe recenzje elektrycznych szczoteczek do zębów, aby dowiedzieć się więcej o zalecanych przez dentystów elektrycznych szczoteczkach do zębów na rynku (wszystkie dostępne na amazonie).

10. Sterline Sonic Electric Rechargeable Toothbrush and Holder

Ta super szybko działająca i skuteczna elektryczna szczoteczka do zębów zapewnia trzydzieści jeden tysięcy pociągnięć szczoteczki na minutę. Te szybkie pociągnięcia szczoteczki pozwalają szybko głęboko oczyścić zęby kilka razy dziennie, aby wyeliminować plamy i zażółcenia spowodowane przez jedzenie i pozostałości napojów.

Szczoteczka posiada trzy oddzielne tryby szczotkowania: tryb czysty, tryb miękki i tryb masażu. Tryb czysty jest najlepszy do codziennego użytku; tryb miękki sprawdza się, jeśli masz wrażliwe zęby i dziąsła; a tryb masażu stymuluje dziąsła i jest idealny do okazjonalnego stosowania w celu promowania ogólnego zdrowia i higieny jamy ustnej.

KUP TERAZ

9. iBrush SonicWave elektryczna szczoteczka do zębów z odkażaczem UV

Zaprojektowana z trzema różnymi poziomami pracy, ta elektryczna szczoteczka do zębów jest idealna dla każdego, bez względu na poziom wrażliwości zębów i dziąseł.

Dwie minuty to optymalny czas szczotkowania zębów, aby wyczyścić je skutecznie bez uszkadzania szkliwa. Ta elektryczna szczoteczka do zębów posiada timer, który automatycznie wyłącza się po upływie dwóch minut, aby zapewnić, że zawsze czyścisz zęby przez odpowiednią ilość czasu. Jako dodatkowy bonus, szczoteczka zawiera specjalny środek odkażający UV, który bez wysiłku niszczy ponad dziewięćdziesiąt dziewięć procent mikrobów i wirusów z Twoich zębów.

SKLEP TERAZ

8. Philips Sonicare Essence Sonic Electric Rechargeable Toothbrush

Ta elektryczna szczoteczka do zębów Sonicare z pewnością sprawi, że jakość Twoich zębów zmieni się na lepsze podczas następnej kontroli dentystycznej. Jej głębokie wibracje usuwają ponad dwa razy więcej szkodliwej płytki nazębnej niż standardowa szczoteczka nieelektryczna.

Dzięki dwutygodniowej lub dłuższej żywotności, szczoteczka ta nie wymaga ładowania co noc, jak wiele innych podobnych szczoteczek elektrycznych. Wyposażona jest w specjalny dynamiczny płyn, który czyści miejsca w jamie ustnej, które mogą być trudno dostępne, takie jak przestrzenie między zębami i wzdłuż linii dziąseł.

KUP TERAZ

7. Oral-B Vitality Floss Action Elektryczna szczoteczka do zębów na baterie

Wyposażona w innowacyjne włókna MicroPulse, ta elektryczna szczoteczka do zębów od Oral-B czyści trudno dostępne miejsca w Twojej jamie ustnej, pomiędzy zębami, aby usunąć maksymalną ilość płytki nazębnej, która może uszkodzić i stępić Twoje zęby.

Okrągła główka szczoteczki została zaprojektowana specjalnie do łatwego czyszczenia poszczególnych zębów, aby zapewnić dokładne czyszczenie każdego z nich. Szczoteczka posiada wbudowany timer, który sygnalizuje wyłączenie po dwóch minutach, aby pomóc Ci pamiętać o szczotkowaniu zębów przez czas zalecany przez specjalistów od zdrowia jamy ustnej.

KUP TERAZ

6. Oral-B Pro 5000 SmartSeries Power Rechargeable Electric Toothbrush z łącznością Bluetooth

Ta elektryczna szczoteczka do zębów od Oral-B jest najnowszym technologicznym przełomem w świecie higieny jamy ustnej. Wyposażona w możliwość łączenia się ze smartfonem poprzez Bluetooth, oferuje Ci informację zwrotną na temat Twojego szczotkowania za każdym razem, gdy skończysz myć zęby. Funkcja ta pozwala na przegląd długości i jakości szczotkowania zębów, aby zobaczyć, jakie zmiany, jeśli w ogóle, należy wprowadzić, aby zapewnić, że otrzymujesz maksymalną ilość czyszczenia w czasie szczotkowania.

Ta elektryczna szczoteczka do zębów, zaprojektowana z wykorzystaniem specjalnych technik czyszczenia 3D, porusza się w trzech rodzajach ruchów: oscylacyjnych, rotacyjnych i pulsacyjnych. Te różne ruchy pomagają usunąć maksymalną ilość płytki nazębnej i pozostałości z Twoich zębów, aby upewnić się, że każdy z Twoich zębów otrzymuje higienę jamy ustnej, której potrzebuje, aby pozostać jasnym, białym i zdrowym.

KUP TERAZ

5. Oral-B Pro 7000 SmartSeries White Electronic Power Akumulatorowa elektryczna szczoteczka do zębów z łącznością Bluetooth

Kolejna elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B z linii SmartSeries, ta szczoteczka również posiada możliwość połączenia ze smartfonem poprzez Bluetooth. Po umyciu zębów, połączenie pomiędzy Twoim telefonem a szczoteczką informuje Cię, czy trafiłeś szczoteczką w najważniejsze obszary jamy ustnej, czy szczotkowałeś zęby zbyt mocno, potencjalnie uszkadzając szkliwo, a nawet przekazuje Ci pomocne wskazówki dotyczące higieny jamy ustnej, które możesz wykorzystać w przyszłości.

Okrągła główka tej szczoteczki została zaprojektowana tak, aby poruszać się na różne sposoby i jest tak ukształtowana, aby skutecznie i łatwo dotrzeć do każdego z Twoich zębów. Posiada ona również specjalne włókna, które są ustawione pod idealnym kątem, aby zapewnić Ci maksymalną skuteczność i precyzję czyszczenia.

KUP TERAZ

4. Philips Sonicare 2 Series Plaque Control Sonic elektryczna szczoteczka do zębów z możliwością ładowania

Ta elektryczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare została zaprojektowana specjalnie po to, aby wycelować w nadmiar płytki nazębnej na Twoich zębach, rozbić ją i wyeliminować, aby pomóc Ci osiągnąć jaśniejszy, bielszy i zdrowszy uśmiech. Szczoteczka ta posiada szczelinę pomiędzy rączką a główką szczoteczki, dzięki czemu jej główka ma wystarczająco dużo miejsca, aby poruszać się w jamie ustnej i wystarczająco czyścić wszystkie zęby.

Osoby, które obawiają się przejścia ze szczoteczki manualnej na elektryczną, nie muszą się obawiać tej szczoteczki. Jest ona wyposażona w specjalną funkcję łatwego startu, która zwiększa moc szczoteczki przez pierwsze czternaście użyć, aby zapewnić, że nie doświadczysz bólu ani wrażliwości, gdy Twoje zęby i dziąsła przyzwyczają się do wyjątkowego dotyku i nacisku szczoteczki elektrycznej.

KUP TERAZ

3. Philips Sonicare DiamondClean Sonic Elektryczna szczoteczka do zębów z możliwością ładowania

Specjalnie zaprojektowana, aby czyścić zęby, aż będą lśniły jak diamenty, ta elektryczna szczoteczka do zębów jest znana ze swojej zdolności do eliminowania o sto procent więcej szkodliwej i nieatrakcyjnej płytki nazębnej z zębów niż jakakolwiek szczoteczka manualna.

Już po tygodniu używania tej skutecznej, szybko działającej szczoteczki zauważysz widocznie bielsze i jaśniejsze zęby. Po dwóch tygodniach codziennego używania szczoteczki, możesz spodziewać się zdrowszych dziąseł i znacznie zmniejszonej wrażliwości.

KUP TERAZ

2. Waterpik Complete Care Water Flosser i szczoteczka soniczna

Ten pełny zestaw do higieny jamy ustnej od Waterpik zawiera zarówno elektryczną szczoteczkę do zębów, jak i innowacyjne urządzenie do nitkowania wodą. Połączenie elektrycznej szczoteczki do zębów i ciśnieniowej nici wodnej pomoże Ci osiągnąć zdrowsze dziąsła już po dwóch tygodniach codziennego stosowania.

Ciśnienie wody z wodnego flossera i pulsacje z efektywnej elektrycznej szczoteczki do zębów współpracują ze sobą, aby dokładnie wyczyścić Twoje zęby. Ten tag-team produktów do higieny jamy ustnej może bez wysiłku czyścić miejsca, które są najtrudniej dostępne, takie jak głęboko między zębami, aby zwiększyć zdrowie i higienę Twoich zębów i dziąseł.

KUP TERAZ

1. Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B Black Pro 1000 Power Rechargeable

Znana ze swojej zdolności do usuwania trzystu procent więcej płytki nazębnej z Twoich zębów niż szczoteczka manualna, ta elektryczna szczoteczka do zębów jest zarówno delikatna, jak i skuteczna.

Wyposażona jest w technikę czyszczenia 3D, która oscyluje wokół zębów, aby dokładnie i skutecznie czyścić każdy z nich, usuwając płytkę nazębną i resztki jedzenia oraz napojów. Dodatkową zaletą szczoteczki jest wbudowany sygnał dźwiękowy, który pulsuje co trzydzieści sekund, przypominając delikatnie o konieczności przesunięcia szczoteczki w celu wyczyszczenia innego obszaru jamy ustnej.

KUP TERAZ

Elektryczne szczoteczki do zębów mogą czyścić Twoje zęby znacznie skuteczniej niż jakakolwiek zwykła szczoteczka. Jeśli masz problemy z ubytkami lub innymi problemami związanymi z higieną jamy ustnej, skorzystaj z listy w tym poście, aby znaleźć jedne z najlepszych dostępnych szczoteczek elektrycznych .