Top 10 Best Robotic Vacuums 2021 - Czyszczenie Mopping Recenzje robotów

image

Sprzątanie domu lub mieszkania nie jest niczyim ulubionym obowiązkiem. Niestety, staje się to nieuniknioną koniecznością, gdy brud i kurz zaczynają się piętrzyć w zauważalny sposób. Jednak prawdopodobnie masz napięty harmonogram i mnóstwo rzeczy, które wolałbyś robić niż spędzać czas na odkurzaniu. Gdy tak się dzieje, utrzymanie domu w czystości może być niezwykle trudne. Nie pozwól, aby króliczki kurzu przejęły Twój salon lub wydawały pieniądze na usługi sprzątania.

Zamiast tego przeczytaj poniższe recenzje robotów sprząt ających, aby dowiedzieć się więcej o najwyżej ocenianych najlepszych robotach

próżniowych, które pozwolą Ci pozbyć się wysiłku i kłopotów związanych z czyszczeniem.

10. bObsweep Standard Robotic Vacuum Cleaner and Mop

Ten inteligentny robotyczny odkurzacz firmy bObsweep to potrójny, wszechstronny sprzęt do czyszczenia podłóg. Może odkurzać, mopować i sterylizować podłogi promieniami UV w tym samym czasie. Co więcej, został zaprojektowany tak, aby z łatwością pomieścić wszystkie rodzaje podłóg, w tym podłogi z twardego drewna, dywany i płytki.

Aby dopasować się do Twojego napiętego harmonogramu, ten robotyczny odkurzacz zajmie się wszystkim za Ciebie. Ładuje się automatycznie i dostosowuje się do spersonalizowanego harmonogramu sprzątania, aby spełnić potrzeby Twoje i Twojego domu. Ponadto kosz na kurz ma dużą, litrową pojemność, aby zminimalizować częste opróżnianie.

KUP TERAZ

9. Odkurzacz robotyczny bObi Pet

Nasze ukochane zwierzęta domowe stają się częścią naszej rodziny. Jednak mogą być również najbardziej winnymi winowajcami, jeśli chodzi o nadmierny, nieestetyczny brud i włosy rozrzucone po całym domu. Ten robotyczny odkurzacz jest tutaj, aby uratować dzień. Został on zaprojektowany specjalnie do sprzątania bałaganu pozostawionego przez Twoje zwierzęta.

Odkurzacz zamiata, mopuje, odkurza, filtruje HEPA i sterylizuje podłogi w Twoim domu promieniami UV - wszystko w tym samym czasie. Jego kosz na śmieci można w całości umyć, co ułatwia sprzątanie. Dodatkowo, odkurzacz wyposażony jest w cyfrową barierę, która zapobiega zasysaniu wszystkiego, czego nie powinien.

KUP TERAZ

8. Neato Botvac D80 Robot Vacuum dla zwierząt domowych i alergików - Robot sprzątający

Kurz, brud i zarazki, które naturalnie gromadzą się w Twoim domu z biegiem czasu mogą powodować, że Twoje alergie będą miały dzień pola. Nie powinieneś się martwić o ciągłym kontakcie z alergenami w swoim własnym domu. Ten robotyczny odkurzacz może Ci w tym pomóc.

Odkurzacz został zaprojektowany w specjalnej konstrukcji w kształcie litery D. Ta unikalna konstrukcja pozwala mu zbierać sierść zwierząt domowych, kurz, brud i inne potencjalne alergeny z każdego zakamarka. Ponadto jest wyposażony w inteligentny system nawigacji, który umożliwia mu równomierne sprzątanie Twojego domu bez pominięcia żadnego miejsca.

KUP TERAZ

7. Robot odkurzacz Rollibot z funkcją sterylizacji UV

Wyposażony w lampę, która automatycznie sterylizuje podłogi promieniami UV, dwustronne szczotki i dużą moc ssania, ten robot odkurzacz jest gotowy do czyszczenia podłóg, aż będą lśniły. Oprócz możliwości odkurzania, odkurzacz może również mopować Twoje podłogi za pomocą dołączonej przystawki mopującej.

Odkurzacz ładuje się automatycznie za pomocą samoczynnie ładującego się akumulatora. Jednorazowo może on sprzątać do stu minut. Można nim sterować za pomocą pilota, co ułatwia nawigację i zapewnia dokładne sprzątanie domu przy jak najmniejszym wysiłku z Twojej strony.

KUP TERAZ

6. ILIFE V5s Robot Vacuum Cleaner z funkcją mopowania ze zbiornikiem na wodę

Ten robotyczny odkurzacz jest wyposażony w bardzo mocny silnik, który zasysa wszystko, od brudu i kurzu po sierść zwierząt domowych. Silnik może być obrócony do różnych ustawień w celu czyszczenia podłóg tak dokładnie, jak to możliwe.

Ten odkurzacz przenosi mopowanie na nowy poziom. Wyposażony jest w automatyczną, wilgotną myjkę, która jest przeznaczona do czyszczenia podłóg twardych. Ponadto jest cichy, wydajny i ma smukłą konstrukcję, która pozwala mu dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc na Twoich podłogach.

KUP TERAZ

5. Anker RoboVac 10 Samozaładowczy odkurzacz robotyczny z technologią wykrywania upadków

Ten robotyczny odkurzacz jest wyposażony w trzy różne tryby czyszczenia: automatyczny, punktowy i krawędziowy. Te różne ustawienia pozwalają odkurzaczowi czyścić wszystkie obszary domu tak dokładnie i skutecznie, jak to tylko możliwe. Odkurzacz wyposażony jest w szczotki boczne, technologię silnego ssania i szczotkę walcową. Narzędzia te pozwalają mu zbierać brud i kurz z podłóg tak, jak standardowy odkurzacz.

Po zakończeniu sprzątania robot automatycznie wraca do stacji dokującej. W zestawie znajduje się również pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu możesz go skierować tam, gdzie chcesz, za pomocą jednego przycisku.

KUP TERAZ

4. ILIFE A4 Robot Vacuum Cleaner

Zaprojektowany do użytku na dywanach, płytkach, twardym drewnie i podłogach laminowanych, ten robotyczny odkurzacz jest kompatybilny z prawie wszystkimi rodzajami podłóg. Jest wyposażony w bardzo mocny silnik i trzystopniowy system czyszczenia, który pozwala mu czyścić podłogi tak głęboko, jak to możliwe.

Zbudowany z najwyższej jakości akumulatora, ten robotyczny odkurzacz może pracować nieprzerwanie do stu pięćdziesięciu minut, nie słabnąc i nie tracąc wydajności czyszczenia. Kiedy trzeba naładować akumulator, odkurzacz dokuje się automatycznie. Ponadto, został on zaprojektowany z programowalnym harmonogramem. Harmonogram ten pozwala skierować odkurzacz do czyszczenia domu, gdy jest to najbardziej wygodne dla Ciebie i Twojego harmonogramu.

SHOP NOW

3. Robot sprzątający - ILIFE V3s Robotyczny odkurzacz dla zwierząt domowych i alergików

Odkurzanie, zamiatanie i mycie mopem wszystkich podłóg w Twoim domu może być zadaniem, które zajmuje wiele godzin. Ten robotyczny odkurzacz może dokładnie wykonać wszystkie te czynności na podłodze w Twoim domu jednocześnie. Dodatkowo, jest on specjalnie zaprojektowany z technologią usuwania sierści zwierząt domowych. Technologia ta pozwala mu skupić się na sierści i brudzie pozostawionym przez Twojego pupila, aby pozostawić Twoje podłogi nieskazitelnie czyste i wolne od bałaganu.

Dzięki wyjątkowo wąskiej konstrukcji, odkurzacz mieści się pod kanapami i łóżkami oraz w innych trudno dostępnych miejscach. Jest wyposażony w programowalny harmonogram i technologię czujników. Technologia ta zapobiega w szczególności wpadaniu na ściany lub meble podczas sprzątania. Co więcej, odkurzacz ten jest samoładujący i wyposażony w pilota zdalnego sterowania dla łatwej obsługi.

KUP TERAZ

2. iRobot Roomba 770 Robotyczny odkurzacz - robot sprzątający

Ten robotyczny odkurzacz jest wyposażony w jedną z najmądrzejszych i najbardziej innowacyjnych technologii nawigacyjnych na rynku. Ta technologia nawigacji jest znana jako iAdapt Navigation. Pozwala ona odkurzaczowi bez wysiłku manewrować w zmieniającym się otoczeniu domu w celu dokładnego i efektywnego czyszczenia podłóg. W zależności od potrzeb użytkownika i jego domu, można zaplanować odkurzanie aż do siedmiu razy w tygodniu. Ponadto, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował nagłej sesji sprzątania, wystarczy, że naciśniesz przycisk "sprzątaj" na robocie. Będzie sprzątał za Ciebie, a Ty usiądziesz wygodnie i pozwolisz mu wykonać swoją pracę.

KUP TERAZ

1. Robot sprzątający - iRobot Roomba 650 Robotic Vacuum Cleaner

Ten robotyczny odkurzacz został zaprojektowany z trzystopniowym systemem czyszczenia. Miesza, szczotkuje i zasysa Twoje podłogi, aby wyczyścić je tak głęboko i dokładnie, jak to tylko możliwe. Ponadto, jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami podłóg, w tym z podłogami z twardego drewna, laminatami, płytkami i dywanami.

Ten robotyczny odkurzacz jest wyposażony w technologię iAdapt Navigation, która umożliwia sprzątanie wszystkich miejsc w domu, które wymagają uwagi. Ponadto jest samoładujący i automatycznie powraca do stacji dokującej, gdy kończy sprzątanie lub wymaga naładowania baterii.

KUP TERAZ

Utrzymanie domu w czystości nie powinno być jeszcze jednym czasochłonnym obowiązkiem w Twoim życiu. Więc następnym razem, gdy poczujesz się przytłoczony swoimi wiecznie brudnymi podłogami, wypróbuj jeden z dziesięciu najlepszych robotów odkurzających z tej listy, aby złagodzić swoje problemy z czyszczeniem bez wysiłku.